Україна–ЄС

Україна–НАТО

Україна-Польща

Для чого було створено цей дайджест?
Створення дайджесту "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР" стало відповіддю на потребу структуризації та уніфікації інформаційних, наукових, навчальних та консультативних ресурсів з європейської тематики.
Ця сторінка створена для того, щоб покращити поінформованість усіх зацікавлених у європейській тематиці.

Хто є потенційним користувачем нашого дайджесту?
Необхідність скористатись ресурсами нашого сайту може виникнути практично у будь-якої людини (як у науковця, викладача, студента, так і у кожної зацікавленої особи).
Оскільки задуманий цей дайджест був, щоб поширювати корисну та цікаву інформацію про Європу, її історію та культуру, її народи, а також становлення та розширення Європейського Союзу, різні сфери інтеграції, і, безперечно, про місце України в Європі, її поступ в євроінтеграції та у світі.

Як користуватись послугами нашого дайджесту?
Користуватись нашим сайтом вельми просто завдяки зручному та зрозумілому рубрикатору.

Якщо вам необхідна інформація про відносини Україна-ЄС, тоді вам слід звернутись до рубрики "Україна-ЄС", де Ви знайдете інформаційні, аналітичні, довідкові матеріали, про основні напрями співпраці України з Європейським Союзом в цілому та з окремими його членами зокрема.

Рубрика "Україна-НАТО" містить матеріали про співпрацю України з Північноатлантичним альянсом, хронологію цих стосунків та перспективи їх розвитку в контексті поглиблення європейської інтеграції. Зокрема, тут представлені матеріали наукових досліджень Інституту європейської інтеграції у рамках виконання загальнодержавних організаційно-аналітичних та науково-методологічних заходів Цільового плану Україна-НАТО у 2007-2008 рр.

У рубриці "Україна-Польща" поміщено матеріали, що відображають українсько-польські стосунки з урахуванням того, що Польща є найближчим сусідом, добрим партнером України та її "адвокатом" перед Європейським Союзом, всіляко лобіюючи європейські і євро-атлантичні устремління України у відповідних міжнародних структурах і організаціях. Інститут європейської інтеграції має чималий досвід наукових, освітніх і просто людських стосунків з польськими партнерами, тому ми вважали за доцільне й корисне ввести в наш Дайджест цю рубрику.

Усі матеріали подані в хронологічному порядку.

На нашому сайті не потрібно реєструватися і вся інформація є доступна безкоштовно.
Приємного перегляду!